Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Metro Trommelsteen 20x15x6 cm is een super steen die in diverse kleuren beschikbaar is. De stenen worden over elkaar heen gerold en raken licht beschadigd. Hierdoor lijkt het net alsof ze al jaren oud zijn. Dit wordt trommelen genoemd, vandaar de naam. De stenen worden plat geproduceerd, waardoor ze gegarandeerd maatvast zijn. De Metro Trommelstenen worden zowel vlak als getrommeld geproduceerd en zijn uitstekend te gebruiken voor je terras, oprit en pleinen.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Metro Trommelsteen 20x15x6 cm |
| Afmeting | 20x15x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Geschikt voor grote oppervlakken, plat geproduceerd |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
