Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Smartton SE XXS 40x80x4 cm is een rechthoekige tegel die je kunt gebruiken voor jouw terras of pad. De Smartton SE XXS 40x80x4 cm is geïmpregneerd waardoor er minder vocht wordt opgenomen en ook beter bestand is tegen vorst. De bovenkant van deze tegel van 80x40 cm is daarnaast geborsteld waardoor hij heel zacht aanvoelt en je heerlijk met blote voeten buiten kunt lopen.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Smartton |
| Afmeting | 40x80 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorstbestendig, mos- en algenwerend, vuilwerend, niet aftrillen |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
