Moet je de draairichting van je nieuwe deur aangeven? Wij leggen hier uit hoe je de draairichting kunt bepalen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Skantrae SlimSeries SSL 4814 is een witte voorgelakte deur uit de SlimSeries van Skantrae. Deze paneeldeur combineert een strak ontwerp met een unieke uitstraling. De deur heeft smalle stijlen en dorpels van slechts 60 mm. Dit zorgt voor een rustig en minimalistisch geheel. De boog in het paneel geeft de deur een unieke uitstraling. Dankzij het dichte paneel is deze deur ideaal voor ruimtes waar meer privacy gewenst is, zoals een slaapkamer of kantoorruimte.
Voor de deuren uit deze serie is speciaal deurbeslag met hang- en sluitwerk ontwikkeld. Het reguliere beslag van Skantrae past namelijk niet op deze deuren. Hierom zijn er ook speciale hang- en sluitwerkpakketten ontwikkeld. Het speciaal ontwikkelde beslag is zowel voor de enkele, als voor draai-/schuifdeuren toepasbaar.
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Serie | SlimSeries |
| Modelnaam | SSL 4814 |
| Kleur | Zuiver Wit (RAL 9010) |
| Profiel | 30 mm afgeronde roedes |
| Afwerking | Voorbehandeld |
| Samenstelling | Houten stijlen en dorpels |
| Dikte | 39 mm |
| Deurbeslag | Levering zonder deurbeslag |
| Herroepingsrecht | Dit is een maatwerkproduct |
| Garantie | 10 jaar garantie |
Moet je de draairichting van je nieuwe deur aangeven? Wij leggen hier uit hoe je de draairichting kunt bepalen!
Het opmeten moet nauwkeurig gebeuren. Wij leggen uit hoe je zowel een opdekdeur als stompe deur opmeet!
Ontdek wat de verschillen zijn en welke vorm deur geschikt is voor jouw situatie!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
De Skantrae SlimSeries SSL 4514 Blank Glas is toepasbaar als scharnierdeur, schuifdeur en taatsdeur. Bekijk onderstaande video voor de verschillende mogelijkheden.
