
Sakrete Zandcement Mortel - 25 kg
Productinformatie
Omschrijving
Sakrete Zandcement mortel is een fabrieksmatig vervaardigde droge mortel op cementbasis conform NEN-EN 13813 voor dekvloermortel en dekvloeren. Sakrete Zandcement mortel is o.a. geschikt voor het maken van cementdekvloeren. De mortel is weer- en vorstbestendig en daardoor goed geschikt voor zowel binnen- als buitenwerk. De zandcementmortel geeft een soepele en goedverwerkbare specie en is daarnaast hydraulisch afbindend.
Technische gegevens
- Maximale korrel: 4 mm
- Mortelkwaliteit: C16
- Aanmaakwater: Circa 2,6 liter / 25 kg
- 25 kg zandcement mortel geeft ca. 12 liter aardvochtige specie
- Verwerkingstemperatuur: ≥ + 5° tot + 25°C
- Verwerkingstijd: 2 uur
- Verbruik: 25 kg Zandcementmortel geeft circa 12 liter aardvochtige specie
Specificaties
| Merk | Sakrete |
|---|---|
| Type | Zandcementmortel |
| Afmeting | Maximale korrel: 4 mm |
| Inhoud | 25 kg per zak |
| Verbruik | 25 kg Zandcementmortel geeft ca. 12 liter aardvochtige specie. |
| Verwerkingstemperatuur | +5 °C tot +25 °C |
| Verwerkingstijd | 2 uur |
| Mengverhouding | Ca. 2,4 liter/25kg |
| Verpakkingsinhoud | 48 zakken per pallet |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8716105100034 |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

