Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Super Wit Handvorm Waalformaat is een witte metselsteen met een grillige vorm en een bezande oppervlakte afwerking door de handvorm textuur. Vroeger gooide de vormer de klei in een houten mal en werd het bestrooid met zand, waarna hij de klei aandrukte en overtollige klei wegwerkte. Vervolgens draaide de vormer de mal om zodat de ongebakken steen uit de vorm gleed. Natuurlijk gaat dit nu met moderne machines, maar het idee blijft hetzelfde. Toch op zoek naar een strakkere afwerking van deze steen? Kijk dan bij de Vormbak structuur.
Bekijk hieronder je baksteen in 3D. Kies eerst de juiste baksteen, want de configurator toont willekeurig een Rodruza-baksteen. Daarna kun je de kleuren en extra opties samenstellen voor een persoonlijk ontwerp.
Nog niet zeker over je keuze? Het is ook mogelijk om eerst een monsterdoos te bestellen met 4 stenen, om de stenen te bekijken.
Deze gevelsteen heeft een handvorm textuur, een witte basiskleur en een grillige en bezande oppervlakte afwerking. Tenslotte is de afmeting van deze metselsteen van Rodruza ± 210x100x50 mm.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Super Wit |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 412 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
