Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Nelissen Ares Handvorm Waalformaat metselsteen staat bekend om zijn verschillende zandsoorten die zorgen voor kleuren die variëren van wit tot grijs. Deze kleuren worden afgewisseld met lichtgrijze en donkere tinten waarin de witte aanslag duidelijk aanwezig is bij de Nelissen steen. Deze witte aanslag wordt gecreëerd doordat er witte poeders aangebracht en verspreid worden. Daarnaast heeft de steen een ruwe structuur met fijne, oneffen nerven.
Ben je nog niet helemaal zeker van je keuze wat betreft gevelstenen? Bestel dan eerst een monsterdoos!
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Wit, grijs |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm2 |
| Fabriek | Nelissen Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
