Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Pistache Handvorm Waalformaat zijn metselstenen met een grillige en ruwe afwerking mede door de handvorm textuur. Door de handvorm textuur is deze steen eerst bestrooid met zand en vervolgens afgeperst in een houten vorm wat een generfd resultaat geeft. Hierdoor ontstaat een levendige en ambachtelijke structuur waardoor deze bewerking in elk bouwwerk optimaal naar voren komt. Denk aan het bestellen van een monsterdoos wanneer er toch twijfels bestaan over de juiste keuze en je de steen eerst wilt zien. Er zijn natuurlijk ook andere kleuren en soorten gevelstenen te bestellen van Rodruza!
Bekijk via de onderstaande knop je gekozen baksteen in een groter 3D-ontwerp. Selecteer eerst jouw gewenste baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Varieer vervolgens de verschillende kleuren en opties voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Pistache |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 9,8 cm |
| Lengte | 20,9 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Verpakkingsinhoud | 412 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
