Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Naturel Vormbak Waalformaat is een gevelsteen vervaardigd uit hoogwaardig materiaal. Deze Rijswaard metselsteen heeft een naturel kleur en een tijdloze uitstraling. Hierdoor past het goed bij zowel klassieke als moderne woningen. De vormbak uitvoering geeft de steen een extra strakke uitstraling.
Als je nog niet zeker bent van je keuze kun je eerst een monsterdoos aanvragen. Deze doos bevat vier stenen en kost 15 euro, wat zowel de aanvraag als de verzending dekt. Plaats je daarna een bestelling voor deze steen, dan krijg je het bedrag van de monsterdoos van ons terug.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Naturel |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 106412013 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!