Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Brons Handvorm Waalformaat is een uitstekende keuze voor ieder bouwproject. Deze bronzen gevelstenen stralen een tijdloze charme uit, waardoor ze kunnen worden toegepast in zowel klassieke als moderne ontwerpen. Het grillige oppervlak met nerven geeft je woning een extra authentieke uitstraling. Deze metselstenen worden geproduceerd door Rijswaard en hebben een handvorm textuur. Twijfel je nog over je keuze, bestel dan een monsterdoos en bekijk het product zelf!
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Brons |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!