Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Met de Rijswaard Aqua Geel Wasserstrich Waalformaat blaas je jouw gevel een nieuw leven in. De egale structuur met een gele basiskleur brengt rust aan jouw woning. Door deze gevelsteen van Rijswaard te combineren met de juiste voegsoort, zijn allerlei kleurencombinaties mogelijk. Hierdoor kun je verschillende gevelbeelden realiseren. In plaats van zand tijdens het productieproces toe te voegen, worden bij deze wasserstrich gevelstenen water toegevoegd. Dit kun je merken door het gladde en geschaafde oppervlak van de metselstenen.
Bestel een monsterdoos voor een eerste indruk
Bestel een monsterdoos als je eerst een aantal stenen wilt zien, voordat je een grote afname gaat bestellen. De monsterdoos bestaat uit 4 stenen, waarmee je een voorproefje van de stenen kunt krijgen. Een monsterdoos is te koop voor maar €15,-. Dit geld ontvang je terug, als je daarna nog een pallet van dezelfde steen gaat bestellen.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Geel |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 49 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 49 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 100913011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
