De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 60x40x7 cm is een betonnen tuintegel van ArtiStone. De tegel heeft een unieke open structuur die zorgt voor een kenmerkende Oud Hollandse uitstraling. Hierdoor past de tegel moeiteloos in elke tuin. Bovendien is hij perfect te combineren met andere producten uit de Oud Hollandse serie, waardoor je talloze mogelijkheden hebt voor variatie. Met deze tegel creëer je dan ook gemakkelijk een fraai terras of oprit.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 60x40x7 cm |
| Afmeting | 60x40x7 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
