Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Ultra Drain Afvoerput Zilver is ook te combineren met de Aco Slimline watergoot. De kleur van het rooster en de afmeting van de afvoer zijn aan elkaar gelijk. Naast afvoerputten zijn er tal van hulpstukken beschikbaar. Zodoende krijg je altijd het ideale afwateringssysteem voor de tuin. Bij toepassing van een onderuitloop dan is de stankafsluiter wel van toepassing. Bij een zijuitloop niet!
De afmeting van de put is 202 x 202 x 213 mm en zowel de onder- als de zijaansluiting zijn Ø 75 mm. De bovenkant van de zij-uitloop zit 7cm onder de bovenkant van het deksel.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Ultra Drain Afvoerput |
| Afmeting | 202x202x213 mm |
| Lengte | 202 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Hoogte | 213 mm |
| Diameter | ⌀ 75 mm |
| Toepassing | Afvoerput, ook te combineren met Aco slimline Gootsysteem |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Bovenkant zij-uitloop zit 7cm onder de bovenkant van het deksel - Diameter uitloop: Ø 75 mm |
| EAN artikelnummer | 8718246044635 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
