
ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Aluminium Rooster
Productinformatie
Omschrijving
Met de ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Aluminium Rooster voorkom je overtollig regenwater op jouw bestrating. Via deze sleufgoten kun jij hemelwater afvoeren. Bij deze watergoot wordt een aluminium rooster meegeleverd, welke je heel eenvoudig van de watergoot af kunt halen. Hierdoor kun je watergoten erg gemakkelijk onderhouden en doorspoelen. De aluminium kleur van de rooster geven jouw terras of tuin een robuust en fraaie uitstraling. Je kunt de ACO Slimline goten eenvoudig inkorten tot iedere gewenste lengte met een zaag.
Eigenschappen van de ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Aluminium Rooster
- Iedere goot weegt ongeveer 1,63 kg
- De kleur van het rooster is aluminium
- Iedere watergoot heeft een lengte van 1000 mm
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Aluminium Rooster |
| Kleur | Aluminium |
| Afmeting | 100x6,1x10 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6,1 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Materiaal | Goot: kunststof | Rooster: aluminium |
| Afwerking | Gebruik verbindingsstukken om watergoten te verbinden |
| Toepassing | Drainage |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, Voetcomfort, Vorstbestendig |
| EAN artikelnummer | 8718347910396 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg



