
In-Lite Smart Evo Flex 2
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Dimbaar via de In-Lite app
- Strakke, egale lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten
- Eenvoudig op maat te knippen, tot op de centimeter nauwkeurig
- Flexibel toepasbaar: geschikt voor rechte én organische vormen
- Voor slimme functies; zoals dimmen is een Smart Hub vereist
Omschrijving
De In-Lite Smart Evo Flex van 2 meter is een flexibele LED strip geschikt voor het stijlvol verlichten van tuinranden, paden en andere tuinelementen. Deze slimme LED-strip creëert een strakke, doorlopende lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten. Dankzij de minimale buigradius van 3 cm is deze strip zowel recht als in gebogen vormen toe te passen. Met de in-lite app stel je eenvoudig de gewenste lichtintensiteit in. Overdag zie je de LED strip niet, maar in de avond creëert het een stijlvolle tuinverlichting die zowel sfeervol als functioneel is. Kom je niet uit met de standaardlengte? De EVO FLEX is eenvoudig op maat te knippen.
LET OP: Voor slimme functies zoals dimmen via de In-Lite App is een Smart Hub-75 of Smart Hub-150 nodig.
Op zoek naar een andere lengte? Bekijk dan de In-Lite Smart Evo Flex 1 Meter of In-Lite Smart Evo Flex 3 Meter.
In de verpakking:
- Smart Evo Flex 2 meter
- 110 mm kabel aan het armatuur
- Smart Driver 1
- Easy-lock
- Mini waterlock
Kenmerken van de In-Lite Evo Flex 2
- Recht en gebogen te plaatsen; buigradius van slechts 3 cm;
- De afmeting van deze ledstrip is 2000x7x12 mm ;
- Eenvoudig te dimmen met de in-lite app;
- Een perfecte egale lichtlijn; geen zichtbare lichtpunten;
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Smart Evo Flex 2 |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 200 cm |
| Materiaal | PU |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 11 W |
| Installatiewaarde | 15,7 VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Indirect |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbereik | 0,5 m |
| Lichtkleur | 3000 |
| IP Klasse | IP-68 |
| Energielabel | G |
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

