Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Furora+ 100x50x6 cm is een robuuste betontegel van Tuinvisie met een unieke uitstraling. Het langwerpige formaat van 50x100 cm biedt twee legmogelijkheden. In halfsteensverband ontstaat er een dynamisch en levendig patroon, terwijl een rechte plaatsing zorgt voor een strakke en rustige uitstraling. Dankzij de dubbele impregnatie en kleurechte materialen blijft de betontegel langdurig mooi zonder snelle verkleuring. De geborstelde afwerking en waterafstotende eigenschappen verminderen krassen, maken de tuintegel minder gevoelig voor vuil en zorgen voor eenvoudig onderhoud. Deze tegel is verkrijgbaar in de twee strakke kleuren Grey en Urban.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Furora+ |
| Afmeting | 100x50 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 69 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 2 stuk per m² |
| Besteleenheid | Per stuk (0.5 m²) |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd, geborsteld en zonder facet |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met afstandhouders |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
