In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Elliottis Pine Underlayment Palletvoordeel - 18 mm - 2440x1220 Rechte Kanten is een complete pallet met vijftig underlayment platen. Deze pallets underlayment zijn voorzien van extra staffelkorting, waardoor de platen extra scherp geprijsd zijn. Ideaal voor het besparen op projecten met grote afnames underlayment. Deze underlayment platen zijn van hoge kwaliteit en bieden een stevige basis voor verschillende toepassingen. Ze hebben rechte kanten en een glad oppervlak, waardoor ze eenvoudig te bewerken zijn. Het is mogelijk om deze Elliottis Pine platen als ondervloer voor laminaat, parket of tapijt te gebruiken. Daarnaast zijn ze ook geschikt als tussenvloer, wandbekleding of lichte scheidingswand in droge binnenruimtes. Bovendien hebben de platen ook voldoende draagkracht voor tijdelijke toepassingen als bekistingen of beschermvloeren.
Heb je geen volledige pallet nodig? Geen probleem! De Elliottis Pine Underlayment 18 mm - 2440x1220 RK is ook per plaat beschikbaar.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Underlayment |
| Kwaliteit | C+/C |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Rechte kanten |
| Werkende Maat | 2440x1220 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Oppervlakte | 2,98 m² per plaat |
| Toepassing | o.a. als vloerplaat en dakbeschot |
| Verpakkingsinhoud | 148,84 m² per pallet | 50 platen |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Twee veelgebruikte platen voor diverse projecten. Wanneer kies je voor welk product?
Underlayment wordt voor veel toepassingen gebruikt, maar wanneer kies je welke plaat? Wij leggen het je uit!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de ontvangst én de verwerking van hout- en plaatmaterialen!
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Een productvergelijking tussen twee vergelijkbare platen. Wanneer kies je voor welk product?
Wij leggen je eenvoudig álles uit over underlayment, de diverse soorten én de verschillen met ander plaatmateriaal!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
