In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Elliottis Pine Underlayment Halve Plaat 15 mm 2440x610 Rechte Kant is een sterke underlayment plaat. Het is door zijn gladde oppervlak en rechte kanten een goede basis voor verschillende afwerkingen, zoals wandbekleding, vloerbedekkingen, dakbeschot of als ondervloer voor tapijt, parket of laminaat. Daarnaast is dit plaatmateriaal vervaardigd uit Elliottis Pine, dat bekend staat om zijn stevigheid en stabiliteit.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Underlayment |
| Kwaliteit | C+/C |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Rechte kanten |
| Werkende Maat | 2440x610 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 610 mm |
| Oppervlakte | 1,49 m² per plaat |
| Kenmerken | Eenmansplaat |
| Toepassing | o.a. als vloerplaat en als dakbeschot |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Twee veelgebruikte platen voor diverse projecten. Wanneer kies je voor welk product?
Underlayment wordt voor veel toepassingen gebruikt, maar wanneer kies je welke plaat? Wij leggen het je uit!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de ontvangst én de verwerking van hout- en plaatmaterialen!
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Een productvergelijking tussen twee vergelijkbare platen. Wanneer kies je voor welk product?
Wij leggen je eenvoudig álles uit over underlayment, de diverse soorten én de verschillen met ander plaatmateriaal!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!