
Aco Hexaline 2.0 Roostergoot - 100 cm Zwart
Productinformatie
Omschrijving
De Aco Hexaline 2.0 Roostergoot - 100 cm Zwart redt jouw tuin, terras, oprit of garage van grote plassen water wanneer het regent. Hierdoor krijg je geen groene aanslag of modder op jouw plekken, en kan je er gewoon fatsoenlijk rond lopen. De goot is vrijwel verborgen in jouw tuin, terras of oprit. Daarnaast is deze goot ook geschikt voor zware belasting, bijvoorbeeld auto's etc. Je kunt de Aco Hexaline goten eenvoudig inkorten tot iedere gewenste lengte met een zaag.
Kenmerken Aco Hexaline 2.0 Roostergoot - 100 cm Zwart
- Kleur: Zwart
- Geschikt voor: tuin, terras, oprit of garage
- Materiaal goot: kunststof
- Materiaal rooster: kunststof
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | Aco Hexaline 2.0 Roostergoot - 100 cm Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 100x13x8 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Materiaal | Goot: kunststof | Rooster: kunststof |
| Toepassing | Drainage |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Terras, Zwembad, Oprit |
| EAN artikelnummer | 4002626193100 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
