
Woodies Ultimate Shield Outdoor 4x60 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate Shield Outdoor 4x60 Verzinkt (200 stuks) is de perfecte schroef voor de professionele vakman! Deze Woodies schroeven kunnen zonder voor te boren in vrijwel elke houtsoort worden gebruikt en zijn uitermate geschikt voor houtverbindingen. Bovendien zijn de Ultimate Shield Outdoor schroeven voorzien van een extra corrosiebestendige EP5 coating. Deze coating zorgt voor een uitstekende bescherming tegen diverse weersomstandigheden. De schroeven zijn gemaakt van gehard staal en verzinkt. Daarna worden ze gecoat, wat ze nog sterker maakt dan roestvaststalen schroeven. Bovendien biedt de milieuvriendelijke coating een uitstekende chemische- en zuurbestendigheid.
Deze schroeven zijn uitgerust met schacht- en freesribben, waardoor je ze moeiteloos kunt indraaien. Daarnaast zorgen de freesribben onder de verzonken kop voor een perfecte verzinking in het te bevestigen materiaal. De schroeven worden geleverd in stevige dozen met duidelijke etiketten, die alle nodige informatie bevatten. Elke verpakking bevat 200 stuks.
Kenmerken van de Woodies Ultimate Shield Outdoor 4x60 Verzinkt (200 stuks)
- Gebruik bitmaat T20 voor het indraaien van de schroeven.
- In iedere verpakking wordt een gratis bitje meegeleverd.
- De schroefkop is een verzonken kop.
- De schroef is voorzien van een extra diepe TX indruk in de kop.
- De schroef is voorzien van freesribben onder de kop, waardoor de schroeven beter verzinken.
- De schroef heeft schachtribben die het inschroeven makkelijker maken en de spanning verminderen.
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 4 x 60 mm |
| Schroefdikte | 4 mm |
| Schroeflengte | 60 mm |
| Draadlengte | 35 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61841441 |
| EAN artikelnummer | 8712061693085 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
