
Woodies Ultimate 5x90 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 5x90 Verzinkt (200 stuks) is een houtschroef met een lengte van 90 mm en een dikte van 5 mm. Deze schroef is geschikt voor bijna iedere bevestigingen in de bouw. Deze spaanplaatschroeven worden veelal gebruikt voor de bevestigingen van diverse houtsoorten. De schroef is verzinkt, waardoor ze een stuk sterker zijn dan RVS. Ze zijn alleen niet erg geschikt voor buitentoepassingen, omdat ze dan kunnen gaan roesten. De verzinkte coating zorgt er wel voor dat de schroeven bestand zijn tegen corrosie. De schroef heeft een verzonken kop met freesribben, waardoor de schroeven perfect in te draaien zijn. Iedere bestelde doos bestaat uit 200 schroeven.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 5x90 Verzinkt (200 stuks)
- Bij iedere verpakking wordt ook een gratis bijbehorend bitje meegeleverd
- Gebruik bitmaat T20 voor het indraaien van deze schroef
- De lengte van het schroefdraad bedraagt 55 mm
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 90 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 90 mm |
| Draadlengte | 55 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61550551 |
| EAN artikelnummer | 8712061024124 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
