
Woodies Ultimate 3x20 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 3x20 Verzinkt (200 stuks) zijn houtschroeven die geschikt zijn voor bijna ieder timmerproject. Zonder voorboren kan deze schroef met speciaal boorpunt eenvoudig ingeschroefd worden. Deze spaanplaatschroeven hebben een verzinkte coating en zijn daardoor ijzersterke schroeven. Echter zijn deze schroeven niet erg geschikt voor buitenbevestigingen, omdat ze dan kunnen gaan roesten. Toch zijn deze schroeven wel bestand tegen corrosie. De gehele schroef is voorzien van schroefdraad en onder de schroefkop zitten freesribben, waardoor de schroef perfect zal verzinken.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 3x20 Verzinkt (200 stuks)
- De schroef is voorzien van een diepe torx indruk
- Iedere verpakking bestaat uit 200 schroeven en een bijbehorend bitje
- Bitmaat T10 is vereist om de schroeven in te draaien
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3 x 20 mm |
| Schroefdikte | 3 mm |
| Schroeflengte | 20 mm |
| Draadlengte | Voldraad |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Voldraad |
| Bitje | T10 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61530231 |
| EAN artikelnummer | 8712061449910 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
