
Woodies Ultimate 3x25 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 3x25 Verzinkt (200 stuks) zijn schroeven welke in bijna iedere houtsoort te verwerken zijn, zonder voor te boren. Het scherpe boorpunt zorgt ervoor dat de schroef zich in het hout vastgrijpt, waardoor het zich een weg zal maken door het hout. Bovendien zal hierdoor het hout ook niet zomaar splijten. Deze spaanplaatschroeven hebben een diepe torx indruk, waardoor het bijna onmogelijk is om de grip op de schroef te verliezen tijdens het indraaien. De schroeven worden geleverd in enorm stevige verpakkingen.
Woodies Ultimate 3x25 Verzinkt (200 stuks)
- Iedere doos schroeven bestaat uit 200 schroeven en een bijbehorend T10 bitje
- De schroeven hebben een verzonken kop
- De schroeven hebben een verzinkte coating
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3 x 25 mm |
| Schroefdikte | 3 mm |
| Schroeflengte | 25 mm |
| Draadlengte | Voldraad |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Voldraad |
| Bitje | T10 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61530271 |
| EAN artikelnummer | 8712061449934 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
