
Woodies Ultimate 3,5x25 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 3,5x25 Verzinkt (200 stuks) zijn noodzakelijke schroeven voor iedere hout- en bouwconstructie. De diepe torx indruk, de scherpe boorpunt, de schachtribben en de freesribben maken deze schroef tot één van de meest geavanceerde bevestigingsmiddelen. Voorboren is bijvoorbeeld bij deze schroef niet nodig en door de schachtribben zul je weinig weerstand merken tijdens het indraaien van de schroeven. De schroeven hebben een verzonken kop met freesribben waardoor de schroeven perfect zullen verzinken in bijna iedere hout- of plaatsoort. De lengte van het schroefdraad bedraagt 15 mm.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 3,5x25 Verzinkt (200 stuks)
- Iedere verpakking beschikt over 200 schroeven en een bijbehorend T15 bitje
- De lengte van de schroef bedraagt 25 mm
- De schroeven hebben een dikte van 3,5 mm
- De schroeven hebben een verzinkte coating
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3,5 x 25 mm |
| Schroefdikte | 3,5 mm |
| Schroeflengte | 25 mm |
| Draadlengte | 15 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T15 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61535272 |
| EAN artikelnummer | 8712061070145 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
