
Woodies Glaslatschroef 3,5x40 RVS (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Glaslatschroef 3,5x40 RVS (200 stuks) is een schroef speciaal gemaakt voor glaslatten. Deze schroef is gemaakt van roestvast staal A2 (RVS). De schroeven hebben een scherp boorpunt, waardoor ze snel door het houtoppervlak gedraaid kunnen worden. Hierdoor kunnen ze goed gebruikt worden voor kozijnen en deuren. Daarnaast zorgt het scherpe boorpunt ervoor dat je niet hoeft voor te boren. De freesribben onder de kop realiseren een perfecte verzinking in het hout. Bestel deze glaslatschroeven als je glaslatten wilt bevestigen op een kozijn.
Eigenschappen van de Woodies Glaslatschroef 3,5x40 RVS (200 stuks)
- In ieder doosje tref je een bijbehorende bit aan
- Gebruik bitmaat T10 om de schroef in te draaien
- De schroeven hebben een verzonken kop
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3,5 x 40 mm |
| Schroefdikte | 3,5 mm |
| Schroeflengte | 40 mm |
| Draadlengte | 26 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T10 |
| Kwaliteit | RVS A2 |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61835374 |
| EAN artikelnummer | 8712061134120 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
