Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Pastorale Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker uit de Natura-serie van Wienerberger. Met dit palletvoordeel bestel je direct een volledige pallet en profiteer je van een scherpe korting. Dit maakt het ideaal voor grotere bestratingsprojecten. Het populaire waalformaat zorgt voor een klassieke uitstraling die goed past in diverse tuinstijlen. De donkerbruine kleur en het getrommeld en bezande oppervlak zorgen voor een landeliijke, rustieke uitstraling waarbij beplanting goed tot zijn recht komt. Deze gebakken klinker is keramisch, duurzaam, slijtvast en uitstekend bestand tegen alle weersomstandigheden. Deze klinkers zijn geschikt voor uiteenlopende toepassingen zoals een oprit, terras of tuinpad.
Geen volledige pallet nodig? Wij bieden deze Pastorale Getrommeld Waalformaat UWF60 klinkers ook per laag aan.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Pastorale Getrommeld Waalformaat UWF60 Palletvoordeel |
| Kleur | Mix |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1227 kg |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Showtuin Denekamp | Te bekijken in onze showtuin |
| Besteleenheid | Per pallet á 10,61 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
