Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Lotis Getrommeld Dikformaat UDF60 is een stijlvolle gebakken klinker uit de Vida-serie van Wienerberger. De stenen zijn zeer geschikt voor het aanleggen van een terras, tuinpad of oprit. Dankzij het palletvoordeel ontvang je 780 klinkers (10,68 m²) tegen een aantrekkelijke prijs waarmee je meteen een flink oppervlak aanlegt. De getrommelde afwerking zorgt voor een natuurlijke en authentieke uitstraling die mooi past in elke tuin. Als gebakken klinker vervaardigd uit klei zijn ze drukvast, slijtvast en bestand tegen zware weersomstandigheden waardoor ze jarenlang mooi blijven.
Geen volledige pallet nodig? Geen probleem! Wij bieden de Wienerberger Lotis Getrommeld Dikformaat UDF60 ook per laag aan.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Lotis Getrommeld Dikformaat UDF60 Palletvoordeel |
| Kleur | Grijs onbezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per pallet á 10,68 m² | 780 stuks |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
