Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Dresden Geschaafd Strengpers Waalformaat is een grijze gevelsteen met een strak karakter. Deze metselsteen van Wienerberger is gemaakt volgens de strengpersmethode. Om een strengpers gevelsteen te produceren wordt een machine gebruikt welke klei door een rechthoekige opening perst. Dit wordt gedaan totdat een lange streng zich heeft gevormd. Deze lange streng wordt vervolgens met een stalen draad op maat gesneden, waardoor deze metselsteen wordt gevormd. Kortom, deze steen is een echte eyecatcher voor je gevel.
Bestel een monsterdoos
Indien je nog twijfelt welke metselsteen het meest geschikt is voor jouw project, is het verstandig om een monsterdoos te bestellen. Deze monsterdoos bevat 4 gevelstenen en heeft een prijs van €15,-. Mocht je uiteindelijk besluiten om een grotere hoeveelheid van dezelfde metselsteen te kopen, dan wordt dit bedrag van €15,- in mindering gebracht op je totale bestelling.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Strengpers |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 35 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Buchwäldchen |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | ± 210 x 100 x 50 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 2,10 kg per stuk |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 34382940 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
