Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Diezegeel Handvorm in Waalformaat is een voordelige gele gevelsteen die kwaliteit en betaalbaarheid combineert. De warme gele kleur en karakteristieke nerfstructuur geven deze Wienerberger gevelsteen een levendige uitstraling, passend bij zowel moderne als klassieke gevels. De handvormstructuur zorgt voor een natuurlijk oppervlak dat elke gevel een eigen karakter meegeeft. Het Waalformaat maakt de steen veelzijdig toepasbaar en eenvoudig te verwerken.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel dan een monsterdoos met vier stenen voor €15,-. Kies je daarna voor dezelfde steen, dan krijg je dit bedrag terug bij je bestelling. Zo kun je het product eerst zelf bekijken, voordat je een beslissing maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Geel |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | 20 N/mm² |
| Fabriek | Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 1.73 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Gevelsteen |
| Artikelnummer | 18550 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
