Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Carpo Getrommeld Dikformaat UDF60 is een hoogwaardige gebakken klinker uit de kleurrijke Vida-serie. Dankzij de levendige uitstraling passen deze klinkers perfect in verschillende tuinstijlen. Deze gebakken klinkers zijn tijdens het productieproces getrommeld, waardoor ze een natuurlijke, verouderde uitstraling hebben. Bovendien zijn de stenen van zeer hoge kwaliteit, waardoor ze bestand zijn tegen vorst, hitte en dagelijks intensief gebruik. De kleur van deze klinkers verdiept zich na verloop van tijd, wat zorgt voor een nog sfeervolle uitstraling. Deze stenen zijn makkelijk schoon te maken en beschikken over het DUBO-keurmerk, wat betekent dat deze stenen een duurzame, onderhoudsvriendelijke keuze zijn.
Een gebakken klinker, tegenwoordig straatbaksteen, is een steen van gebakken materiaal en wordt als steen toegepast in straatwerken. Het verschil met andere beton- of kalkzandklinkers is dat deze stenen gemaakt worden uit klei. Deze straatbakstenen worden gebakken en zijn daarmee keramische producten. Met het dikformaat gaan er ca. 73 stenen in een m².
De verschillende soorten verbanden die met de Wienerberger Carpo Dikformaat UDF60 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het verzorgen van een fraai straatbeeld en een stevige, duurzame bestrating.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Carpo Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Rood Paars Bruin |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kenmerken | Dikformaat, Getrommeld |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
