Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Met het Vuren Vlotdeel Verduurzaamd Zwart 25x200 mm bekleed je eenvoudig wanden, schuttingen of gevels. Dit vlotdeel is gemaakt van vurenhout en is geïmpregneerd. Hierdoor is het beter bestand tegen de weersomstandigheden en gaat het langer mee. Dankzij de zwarte afwerking past het vlotdeel perfect bij zowel moderne als landelijke tuinen en gebouwen. De brede afmeting van 200 mm zorgt ervoor dat je snel een groot oppervlak kunt bekleden. Zo bereik je in korte tijd een strak en mooi resultaat.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Type | Vlotdeel |
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Kleur | Zwart (RAL 9005) |
| Afwerking | Geïmpregneerd |
| Bruto Kopmaat | 25x200 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Bekleding voor schuren, bergingen, tuinhuisjes en schuttingen |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
