Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 50x50 heeft een netto kopmaat van 44x44 mm. Het vurenhout is geïmpregneerd met een speciaal middel dat op chemische wijze het hout verduurzaamt. Deze behandeling beschermt de vuren balken effectief tegen schadelijke invloeden zoals schimmels, bacteriën en insecten. Dit is erg belangrijk bij langdurig buitengebruik. Dankzij deze duurzame afwerking heeft geïmpregneerd vurenhout een aanzienlijk langere levensduur dan onbehandeld hout en blijft het ook onder zware weersomstandigheden betrouwbaar en stevig.
Het geïmpregneerde vurenhout is daarmee perfect geschikt voor diverse buitentoepassingen, zoals schuttingen, pergola’s, en andere tuinconstructies. Doordat het hout is geschaafd, heeft het een glad oppervlak en rechte zijden, wat zorgt voor een strakke en verzorgde afwerking. Hierdoor is het niet alleen functioneel, maar ook esthetisch aantrekkelijk. Dit maakt deze geïmpregneerde balk ideaal voor zichtbare constructies. Het gladde oppervlak biedt daarnaast het voordeel dat het hout gemakkelijk te beitsen of te schilderen is, zodat je het eenvoudig kunt afstemmen op de stijl van jouw project.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Afwerking | Geïmpregneerd en Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 50x50 mm |
| Netto Kopmaat | 44x44 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Regelwerk, Binnen-constructies, Tuin- en buitenwerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
