Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 50x125, met een nettomaat van 44x120, is ideaal voor verschillende buitentoepassingen. Je kan daarbij denken aan regelwerk of voor gevelbekleding. Dankzij de impregnatie is het vuren hout beschermd tegen water, schimmel en houtrot. De balken zijn geschaafd waardoor ze bovendien handzaam zijn. De licht-groene tint die de vurenhouten balken hebben zal in de loop der tijd veranderen naar een zilver-grijze kleur.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C18 |
| Afwerking | Geïmpregneerd, Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 50x125 mm |
| Netto Kopmaat | 44x120 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Kenmerken | Geïmpregneerd, Geschaafd |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Regelwerk, Binnen-constructies, Tuin- en buitenwerk. |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
