Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 50x100 is een balk met een netto kopmaat van 44x95 mm. Deze balk is ideaal voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Het vurenhout is geïmpregneerd, waardoor het beschermd is tegen vocht en houtrout. Dit maakt het zeer geschikt voor tuinprojecten zoals schuttingen en veranda's, die worden blootgesteld aan diverse weersomstandigheden. Deze geïmpregneerde balk is in verschillende lengtes verkrijgbaar vanaf 3000 tot 5400 mm.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C18 |
| Afwerking | Geïmpregneerd, Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 50x100 mm |
| Netto Kopmaat | 44x95 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Regelwerk, Binnen-constructies, Tuin- en buitenwerk. |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
