VinyPlus en Keralit zijn de twee meest duurzame merken voor kunststof gevelbekleding. Ontdek hier de verschillen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VinyPlus Dakrandpaneel 295 mm geeft elke dakrand een verzorgde en moderne uitstraling. Dankzij een hoogwaardige folie met houtnerf-structuur combineert dit paneel de warme uitstraling van hout met het gemak van kunststof. Onderhoud is overbodig: het materiaal verkleurt niet, rot niet en gaat jarenlang mee zonder schilderen of vervangen. Het VinyPlus dakrandpaneel is vervaardigd uit 100% gerecycled kunststof, waarmee je bewust kiest voor een duurzame oplossing. Met een lengte van 6 meter per paneel en een onzichtbare bevestigingswijze breng je snel en eenvoudig een strakke afwerking aan. Hoeken werk je moeiteloos af met bijpassende verbindingen en buitenhoeken, voorzien van dezelfde kleurfolie. Verkrijgbaar in verschillende kleuren en naadloos te combineren met de VinyPlus gevelbekleding.
Om jouw dakrandpanelen zo correct mogelijk af te kunnen werken, is er een diversiteit aan VinyPlus hulpprofielen beschikbaar.
Twijfel je tussen de verschillende VinyPlus kleuren? Of ben je niet zeker van je keuze? Via ons contactformulier kun je nu kosteloos een VinyPlus kleurmonster aanvragen.
| Merk | VinyPlus |
|---|---|
| Type | Dakrandpaneel 295 mm |
| Kleur | 7 kleuren |
| Bestelnummer | 0470 |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Gewicht | 2,13 kg per stuk |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingsafstand | 40 cm h.o.h. |
| Toepassing | Dakrand |
| Oppervlakte | 1,77 m² |
VinyPlus en Keralit zijn de twee meest duurzame merken voor kunststof gevelbekleding. Ontdek hier de verschillen!
Kunststof gevelbekleding kan je eenvoudig zelf onderhouden. Bekijk hier hoe en op welke manieren.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
