
VinyPlus Dakrand Bevestigingsclip 35x32 mm (bestelnr. 0368)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Zorgt voor een stevige montage van VinyPlus dakrandpanelen
- Is volledig weersbestendig en heeft een lange levensduur
- Het kan eenvoudig worden gemonteerd
- De bevestigingsclip is alleen geschikt voor VinyPlus dakrandpanelen
Omschrijving
De VinyPlus Dakrand Bevestigingsclip 35x32 mm gebruik je om VinyPlus dakrandpanelen te bevestigen. Deze bevestigingsclips zorgen voor een stabiele en duurzame bevestiging, zodat je gevelbekleding jarenlang netjes op zijn plek blijft zitten. Het profiel is gemaakt van hoogwaardig staal. Dit maakt de clip erg sterk en krijg je een strakke afwerking van je gevel. Je schuift deze bevestigingsclip eenvoudig in de groeven met een h.o.h. van maximaal 40 cm.
Let op! Deze bevestigingsclip kan enkel worden toegepast bij de VinyPlus dakrandpanelen.
Kenmerken VinyPlus Dakrand Bevestigingsclip 35x32 mm (bestelnr. 0368)
- Deze bevestigingsclip is gemaakt van staal;
- Deze bevestigingsclip is eenvoudig te monteren;
- De bevestigingsclip heeft een afmeting van 35x32 mm.
Specificaties
| Merk | VinyPlus |
|---|---|
| Type | Dakrand Bevestigingsclip |
| Kleur | Metaal |
| Bestelnummer | 0368 |
| Afmeting | 35x32 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Gewicht | 22 gram per bevestigingsclip |
| Materiaal | Staal |
| Bevestigingsafstand | Maximaal 40 cm h.o.h. |
| Toepassing | Geschikt voor het monteren van VinyPlus dakrandpanelen |
| EAN artikelnummer | 8718144492309 |
- Milin: Gratis verzending vanaf € 700,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

