VinyPlus en Keralit zijn de twee meest duurzame merken voor kunststof gevelbekleding. Ontdek hier de verschillen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VinyPlus Dakrandpaneel 200 mm zorgt voor een stijlvolle en strakke afwerking van je dakrand. Het paneel is voorzien van een hoge kwaliteit folie met een fraaie nerfstructuur. Het VinyPlus dakrandpaneel combineert hierdoor de warme, natuurlijke look van hout met alle praktische voordelen van kunststof. Schilderen, behandelen of vervangen is niet nodig: het materiaal verkleurt niet, rot niet en blijft jarenlang mooi. Bovendien is het paneel gemaakt van 100% gerecycled kunststof, wat het een duurzame keuze maakt. Met een lengte van 6 meter per paneel en een onzichtbare bevestiging realiseer je eenvoudig een strakke, nette afwerking. De hoeken worden simpel afgewerkt met bijpassende verbindingen en buitenhoeken in dezelfde kleurfolie. Het paneel is verkrijgbaar in meerdere kleuren en is perfect te combineren met de VinyPlus gevelbekleding.
Om jouw dakrandpanelen zo correct mogelijk af te kunnen werken, is er een diversiteit aan VinyPlus hulpprofielen beschikbaar.
Twijfel je tussen de verschillende VinyPlus kleuren? Of ben je niet zeker van je keuze? Via ons contactformulier kun je nu kosteloos een VinyPlus kleurmonster aanvragen.
| Merk | VinyPlus |
|---|---|
| Type | Dakrandpaneel 200 mm |
| Kleur | 7 kleuren |
| Bestelnummer | 0473 |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Gewicht | 1,55 kg per stuk |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingsafstand | 40 cm h.o.h. |
| Toepassing | Dakrand |
| Oppervlakte | 1,2 m² |
VinyPlus en Keralit zijn de twee meest duurzame merken voor kunststof gevelbekleding. Ontdek hier de verschillen!
Kunststof gevelbekleding kan je eenvoudig zelf onderhouden. Bekijk hier hoe en op welke manieren.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
