HPL platen dien je met zorgvuldigheid te behandelen. Bekijk hier onze tips en adviezen voor het bewerken en het monteren!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

UniCompact 6 mm Puurwit RAL 9016 is een plaat van kunststof die zowel voor interieur- als exterieurtoepassingen gebruikt kan worden. Kenmerkend voor de HPL platen is de goede prijs-kwaliteitverhouding, het feit dat ze weinig onderhoud behoeven en de kleurbestendigheid. Deze kunststof platen van 6 mm dik beschikken over een tweezijdig decor in de RAL-kleur 9016 (Puurwit). Verder zit er 10 jaar garantie op deze gevelplaten, waardoor je gegarandeerd lang plezier hebt van dit product! Je kunt de UniCompact platen vast schroeven of vast lijmen.
Let op: de kleurcode RAL 9016 is slechts een indicatie van de kleur.
| Merk | UniCompact |
|---|---|
| Type | Kunststof Gevelbekleding |
| Kleur | Puurwit (RAL 9016) |
| Afmeting | 3050x1300x6 mm |
| Lengte | 3050 mm |
| Breedte | 1300 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte | 3,965 m² |
HPL platen dien je met zorgvuldigheid te behandelen. Bekijk hier onze tips en adviezen voor het bewerken en het monteren!
Lees hier onze vergelijking op basis van samenstelling, aanbod, verwerking en prijs!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
