
Bostik Foamtape 12x3 mm - Rol à 25 m¹
Productinformatie
Omschrijving
Bostik Foamtape 12x3 mm - Rol à 25 m¹ is speciaal ontwikkeld voor het verlijmen van gevelplaten. In eerste instantie zal deze tweezijdig klevende tape zorgen voor de aanvangshechting van de gevelplaten aan het regelwerk. Gevelpanelen worden vaak op een houten regelwerk gemonteerd met lijm. Voordat de platen vast blijven zitten, moet de lijm natuurlijk wel eerst droog zijn. Wanneer de platen op natte lijm worden bevestigd, zal de gevelbekleding natuurlijk wegzakken. Hiervoor biedt de Foamtape van Bostik dé oplossing! Wanneer de platen op het houten regelwerk met natte lijm worden bevestigd, zal deze tape als eerste zorgen voor de hechting, om zo de lijm tijd te bieden om op te drogen.
Daarnaast kan deze tape worden gebruikt als afstandhouder bij gevelplaatverlijming. De tape garandeert namelijk voldoende dikte en masse van lijmril. Hierdoor weet je zeker dat je voldoende lijm op je regelwerk krijgt. Ga je open voegen hanteren bij je gevelbeplating? De zwarte kleur van de tape zorgt dan voor een strakke afwerking.
Kenmerken van Bostik Foamtape 12x3 mm - Rol à 25 m¹
- De tape is aan één zijde voorzien van schutfolie
- De lengte van de rol is 25 meter
- De houdbaarheid van de foamband is 12 maanden
Specificaties
| Merk | Bostik |
|---|---|
| Type | Foamtape |
| Afmeting | 12 x 3 mm |
| Lengte | 25 meter |
| Breedte | 12 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 140 gram per rol |
| Materiaal | Fysisch vernet polyolefine |
| Kleur | Zwart |
| Verwerkingstemperatuur | +5°C tot +30°C |
| Toepassing | Aanvangshechting bij gevelplaatverlijming |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8713572030093 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

