Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Tumbelton Extra 20x30x6 cm is een prachtig bestratingselement van Redsun dat perfect past bij een romantische of klassieke tuin. Deze betonnen trommelstenen geven je tuin een prachtig authentiek karakter. Doordat ze mechanisch getrommeld zijn, zijn de stenen wat beschadigd. Dit zorgt voor een verouderde uitstraling. Ook wordt de bestrating plat geproduceerd.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Tumbelton Extra 20x30x6 cm |
| Afmeting | 20x30x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 129 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.96 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, tuinpad, oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
