Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Tumbelton Extra 15x15x6 cm van Redsun is geschikt voor een tuin, terras, tuinpad of oprit. De trommelstenen zijn getrommeld, daardoor hebben de randen een robuuste afwerking. Daarnaast zijn ze plat geproduceerd, dit maakt de stenen maatvast. De bestrating heeft een authentieke stijl en een verouderd karakter, wat perfect past bij een klassieke of romantische tuin.
Wijkt jouw afname af van een hele pallet (12 lagen), dan betaal je een kleine aanbreektoeslag.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Tumbelton Extra 15x15x6 cm |
| Afmeting | 15x15x6 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 129 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.9 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, tuinpad, oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
