Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Metro Trommelsteen 15x15x6 is een geweldige beton steen die je kunt gebruiken voor bijvoorbeeld je oprit, terras en pad. De naam zegt het al, deze beton steen is getrommeld. Dat houdt in dat de stenen kunstmatig verouderd worden, ofwel door deze methode verliezen de stenen de scherpe randen en hoeken, hierdoor komt een verouderde look op de steen. Hou jij van een warme en authentieke uitstraling, dan is deze trommelsteen de juiste keus. Daarnaast is de steen 6 cm dik.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Metro Trommelsteen 15x15x6 cm |
| Afmeting | 15x15x6 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Paden/Opritten/Pleinen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Geschikt voor grote oppervlakken, plat geproduceerd |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
