
Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 160 - Zwart (717)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 160 - Zwart (717) is ontwikkeld voor de Skantrae SlimSeries binnendeuren. Deze design deuren hebben zeer smalle stijlen, waardoor er passende hang- en sluitwerkpakketten voor zijn ontwikkeld. Dit pakket bevat onder andere de deurgreep Tupelo 160. Deze deurgrepen zijn 1600 mm hoog waarbij de afstand tussen de schroefgaten 1580 mm is.
Daarnaast bevat dit pakket een rolslot. Dit betekent dat je simpelweg door het duwen of trekken aan de deurgreep je binnendeur kunt openen en sluiten. Het wordt aangeraden om rolsloten alleen toe te passen bij stompe deurkozijnen. Opdekkozijnen zijn ook wel mogelijk, maar hierin is wel een aanpassing vereist. Stalen opdekkozijnen zijn hiervan uitgesloten.
Kenmerken Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 160 - Zwart (717)
- Twee zwarte deurgrepen Tupelo 160;
- Een rolslot met zwarte voorplaat;
- Slotgatboring rolslot.
Wil je of heb je thuis een dubbele deursituatie? Bestel dan één keer dit hang- en sluitwerkpakket, twee keer de gewenste SlimSeries binnendeur, bijpassende scharnieren en optioneel twee extra Tupelo 160 deurgrepen en een kantschuifsysteem voor de passieve deur.
Retourname
Koop je een hang- en sluitwerkpakket in combinatie met een SlimSeries binnendeur(en), dan worden de bijbehorende boringen en frezingen alvast gedaan. Hiermee koop je een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van retourname en herroepingsrecht.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Tupelo 160 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Deurgreep: 1600 mm | Voorplaat: 174 mm |
| Breedte | Deurgreep: 60 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 45 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 1580 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Toepassing | Scharnierdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229742261 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
