
Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - Zwart (720)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - Zwart (720) is ontwikkeld voor de smalle stijlen van de SlimSeries deuren. Het reguliere deurbeslag past namelijk niet op deze stijlen. Het slot en de deurgreep in dit pakket hebben een smal design waardoor deze perfect zijn voor deze binnendeuren. Deurgreep Ripley in dit hang- en sluitwerkpakket is 320 mm hoog, waarbij de afstand tussen de schroefgaten 300 mm is.
Het pakket bevat daarnaast een rolslot. Met een rolslot kun je de deur openen en sluiten door simpelweg te duwen of te trekken aan de deurgreep. Wij raden je aan om rolsloten alleen te gebruiken in combinatie met een stomp deurkozijn. Opdekkozijnen zijn ook wel mogelijk, allleen dien je hierin een aanpassing te maken. Daarnaast moeten de opdekkozijnen uit hout bestaan.
Kenmerken Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - Zwart (720)
- Twee zwarte deurgrepen Ripley;
- Rolslot met zwarte voorplaat;
- Slotgatboring rolslot.
In de situatie van een dubbele deursituatie bestel je één keer dit hang- en sluitwerkpakket en twee keer de gewenste SlimSeries deur. Het is aan te raden voor de passieve deur een kantschuifsysteem te gebruiken om hem vast te zetten.
Retourname
Koop je een hang- en sluitwerkpakket in combinatie met een SlimSeries binnendeur(en), dan worden de bijbehorende boringen en frezingen alvast gedaan. Hiermee koop je een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van retourname en herroepingsrecht.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Ripley |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Deurgreep: 320 mm | Voorplaat: 174 mm |
| Breedte | Deurgreep: 20 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 38 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 300 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Toepassing | Scharnierdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229742292 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
