
Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - RVS (719)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - RVS (719) is speciaal ontwikkeld voor de SlimSeries binnendeuren vanwege de smalle stijlen. Hierdoor past regulier beslag niet. Het rolslot en de deurgreep Ripley in dit pakket past wel bij het smalle design van deze deuren. Deurgreep Ripley is 320 mm hoog en de afstand tussen de schroefgaten is 300 mm.
Dit pakket bevat daarnaast een rolslot. Met een rolslot kun je door simpelweg te duwen of te trekken aan de deurgreep, jouw binnendeur openen en sluiten. Rolsloten worden aanbevolen in combinatie met een stomp deurkozijn. Opdekkozijnen zijn ook toepasbaar, alleen is hierin een aanpassing vereist. Opdekkozijnen in combinatie met een rolslot dienen daarom ook altijd uit hout te bestaan.
Kenmerken Skantrae Scharnierdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - RVS (719)
- Twee RVS deurgrepen Ripley;
- Een rolslot met RVS voorplaat;
- Slotgatboring rolslot.
Is er sprake van een dubbele deursituatie? Bestel in die situatie één keer dit hang- en sluitwerkpakket, twee keer de gewenste SlimSeries deur, bijpassende scharnieren en optioneel twee extra Ripley deurgrepen en een kantschuifsysteem voor de passieve deur.
Herroepingsrecht
Koop je een hang- en sluitwerkpakket in combinatie met een SlimSeries binnendeur(en), dan worden de bijbehorende boringen en frezingen alvast gedaan. Hiermee koop je een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van retourname en herroepingsrecht.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Ripley |
| Kleur | RVS |
| Lengte | Deurgreep: 320 mm | Voorplaat: 174 mm |
| Breedte | Deurgreep: 20 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 38 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 300 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Toepassing | Scharnierdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229742285 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
