
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Squared 20 Minimal - Vrij- en Bezetslot - Mat Zwart (846)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Squared 20 Minimal - Vrij- en Bezetslot - Mat Zwart (846), was eerder bekend onder de naam Akron. Dit pakket is speciaal ontwikkeld voor het afwerken van Slimseries binnendeuren. Het Skantrae Slimseries deurbeslag past erg goed bij de stijl van de SlimSeries, waardoor je de deur fraai kunt afwerken. In het pakket zit:
- Twee zwarte deurkrukken Squared 20 Minimal;
- Set Fremont minimal toiletgarnituur zwart;
- Vrij- en bezetslot zwart;
- Alle bijbehorende boringen en frezingen.
Vrij- en bezetslot voor een binnendeur
Het vrij- en bezetslot uit dit Skantrae Slimseries deurbeslag pakket is erg handig voor ruimtes die je van binnenuit wil sluiten. Combineer het met de SlimSeries binnendeuren en scharnieren voor een fraaie afwerking.
Skantrae maatwerk
Koop je het Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Squared 20 Minimal - Vrij- en Bezetslot - Mat Zwart (846) met een Skantrae SlimSeries binnendeur, dan betreft dit maatwerk vanwege specifieke boringen en frezingen. Hierdoor is retourneren niet mogelijk, en geldt er geen herroepingsrecht. De levertijd wordt met één week verlengd.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Squared 20 Minimal |
| Kleur | Mat Zwart |
| Lengte | Voorplaat: 174 mm |
| Doornmaat | 35 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Kenmerken | Mogelijk om de dagschoot om te draaien! |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8717229673893 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
