
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Orbit 19 Minimal - Vrij- en Bezetslot - Zwart (859)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae hang- en sluitwerkpakket Orbit 19 Minimal in mat zwart met vrij- en bezetslot is speciaal ontworpen deurbeslag van Skantrae voor de SlimSeries binnendeuren. Deze serie is ontwikkeld omdat standaard deurbeslag niet past op de smalle stijlen van de SlimSeries en is verkrijgbaar in meerdere kleuren. Het voordeel van dit ontwerp is dat het rozet zo klein mogelijk is gehouden, waardoor het minimaal zichtbaar is. Door de ronde vormen van dit deurbeslag oogt het, ondanks de minimalistische kenmerken, speels. Het Orbit 19 Minimal hang- en sluitwerkpakket met vrij- en bezetslot kan ook in wit, mat messing en RVS worden besteld. Het pakket bevat de volgende onderdelen:
- Tweemaal deurkrukken Orbit 19 Minimal in het zwart;
- Orbit Minimal toiletgarnituur in het zwart;
- Vrij- en bezetslot;
- Inclusief boringen en frezingen i.c.m. de aankoop van een deur.
Vrij- en bezetslot
Een vrij- en bezetslot is een slot dat vaak wordt toegepast op sanitaire ruimtes in huis, zoals toiletten en badkamers. De knop van het slot dien je een halve slag te draaien zodat de deur van binnenuit op slot gaat. Zo ben je verzekerd van je privacy.
Maatwerk
Wanneer je een hang- en sluitwerkpakket aanschaft in combinatie met een SlimSeries deur, wordt de slotgat- en krukgatboring door Skantrae uitgevoerd. Hierdoor wordt het een maatwerkproduct en is retourneren niet mogelijk. Dit valt ook niet onder het herroepingsrecht. De levertijd zal ook een week langer worden.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Orbit 19 Minimal |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | 2x deurkruk, vrij- en bezetslot en toiletgarnituur |
| Doornmaat | 35 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 174 mm x 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Kenmerken | Omkeerbare dagschoot |
| Afwerking | Zwarte voorplaat |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8717230043067 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
