
Sakrete Betonmortel - 25 kg
Productinformatie
Omschrijving
Sakrete Betonmortel is een fabrieksmatig vervaardigde droge constructie betonmortel op basis van cement, geattesteerd met poederkool vliegas, conform NEN-EN 206-1. Sakrete betonmortel is geschikt voor kleine fundamenten, vloeren, vervaardigen van betonnen delen, zoals deur en venster lateien, tuinpalen en dergelijke.
Kenmerken van Sakrete Betonmortel
- Soepele, goed verwerkbare betonspecie
- Voor zowel binnen- als buitenwerk
- Hydraulisch afbindend
- Weer- en vorstbestendig
Technische gegevens
- Mortelkwaliteit: C20 / 25
- Maximale korrel: 8 mm
- Aanmaakwater: 2,3 liter per 25 kg
- Verbruik: 25 kg geeft circa. 12,5 liter betonspecie
- Verwerkingstijd: Circa 2 uur
Specificaties
| Merk | Sakrete |
|---|---|
| Inhoud | 25 kg per zak |
| Verbruik | 25 kg geeft ca. 12.5 liter betonspecie. |
| Verwerkingstemperatuur | +5 tot +25 graden Celcius |
| Verwerkingstijd | Circa 2 uur |
| Mengverhouding | Ca. 2,3 ltr/25 kg |
| Verpakkingsinhoud | 48 zakken per pallet |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8716105100133 |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Beoordeling schrijven
top snel goed graag weer
- snel
- goed
Toegepast bij plaatsen schutting.
Goed verwerkbaar.
- Goed te mengen
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

