Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Robusto Ceramica 3.0 80x20x3 cm is een extra sterke keramische buitentegel van 3 cm dik. Deze tegel is krasbestendig en uitzonderlijk sterk. Het is maar liefst zes keer sterker dan de keramiek op betontegels (3+1), waardoor het zeer geschikt is voor zware belasting, zoals een auto. De houtlook van deze tegel zorgt voor een warme, natuurlijke uitstraling, alsof je een parketvloer buiten legt. Hierdoor combineer je de charme van hout met de duurzaamheid van keramiek.
| Merk | Klijn |
|---|---|
| Productnaam | Robusto Ceramica 3.0 80x20x3 cm |
| Afmeting | 80x20x3 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Afwerking | Houtlook |
| Toepassing | Oprit, pad, terras |
| Kenmerken | Anti-slip, kras- en kleurvast, vlek- en zuurbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
