Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Lepus Handvorm Waalformaat is een grijze gevelsteen met een handvorm textuur. De metselstenen hebben een lichtgrijs en ruw aanzicht. De term waalformaat verwijst naar de de afmeting van de steen, welke ongeveer 21x10x5 cm is. Het ruwe oppervlak heeft de steen te danken aan de handvorm textuur. De stenen worden veelal gebruikt bij renovatie- en restauratieprojecten, maar kunnen ook worden toegepast bij nieuwbouwprojecten waar een authentieke uitstraling gewenst is. Deze stenen van Rijswaard geven jouw bouwproject een waardevolle uitstraling.
Bestel eerst een monsterdoos
Bestel eerst een monsterdoos, als je nog niet zeker weet voor welke gevelsteen je moet gaan. Een monsterdoos bestaat uit vier stenen en ontvang je al voor maar €15,-. Ga je alsnog een grote afname van deze gevelsteen bestellen? Dan krijg je deze 15 euro retour.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Grijs |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 101 mm |
| Lengte | 212 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 392311011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!