Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Aqua Beige Redux Wasserstrich Waalformaat is een bruin-beige gevelsteen met een sfeervol karakter. De stenen hebben een glad oppervlak, wat ze mede te danken hebben aan de wasserstrich textuur. In tegenstelling tot bijvoorbeeld handvorm metselstenen, worden wasserstrich gevelstenen geproduceerd met water. Handvorm metselstenen worden geproduceerd met zand. Door water aan het productieproces toe te voegen, krijgen de stenen een glad aanzicht. Deze gevelsteen van Rijswaard heeft een lichtjes geschaafd oppervlak en geeft jouw gevel een boeiend aanzien.
Monsterdoos
Wil je nog niet direct een grote afname van deze steen bestellen en eerst een indruk van de steen krijgen? Bestel dan een monsterdoos! Deze doos beschikt over vier metselstenen. Je bestelt een monsterdoos voor maar €15. Als je daarna de pallet gaat bestellen, ontvang je het geld van de monsterdoos terug.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Bruin-beige |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 49 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 49 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 100713011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
